G5 Masaj ile selülitlere son

Bihter Fidangül, G5 masajı ile selülitlerin dert olmaktan çıktığını söyledi.Dermaslim Estetik Ve Güzellik Merkezi Kurucusu Bihter Fidangül, "G5 masajında elle uygulanan masajın etkileri daha kısa sürede sağlandığı gibi, ayrıca cihazın...

banner491
G5 Masaj ile selülitlere son
banner567

Bihter Fidangül, G5 masajı ile selülitlerin dert olmaktan çıktığını söyledi.

Dermaslim Estetik Ve Güzellik Merkezi Kurucusu Bihter Fidangül, "G5 masajında elle uygulanan masajın etkileri daha kısa sürede sağlandığı gibi, ayrıca cihazın uyguladığı ritmik ve kuvvetli titreşimlerle, ekstra etki sağlanarak kasların kuvvetlendirilmesi, kan dolaşımının hızlandırılması sağlanır. Fizyoterapi etkisi ile kas ağrıları içinde alternatif bir çözümdür. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirip stres atmanızı sağlarken, metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi kolaylaştırır. Sorununuzun giderilmesinde bu cihazlar birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilir. Çoğu durumda birlikte kullanılmaları, birbirlerini tamamlayıcı ve etkilerini arttırıcı olduğundan daha etkin sonuçlar sağlar. Bu tip cihazların eğitimli uzman kişiler tarafından uygulanması çok önemlidir. Aksi takdirde yanlış kaslar çalıştırılıp sonuç alamaz hatta sağlık sorunları yaşarsınız. Cihazlar doğru kasları, doğru şekilde ve ritmik çalıştırırlar. Aktif spor ile bu kadar ritmik ve doğru hareket yapmamız çok olası değildir" dedi.

Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların yakılmasını sağladığını ifade eden Bihter Fidangül, "Ayrıca uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Yorgunluk, bitkinlik, ağrı giderir ve dolaşımı geliştirir. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar Yağ hücrelerinin arasında interstital sıvı bulunur. Kavitasyon interstital sıvı içerisinde mikro boyutta vakum baloncukları yaratır. Bu baloncuklar Kavitasyon basıncının etkisi ile şişerler ve büzülerek kapanırlar. Bu büzülerek kapanma esnasında ortaya büyük bir basınç ve ısı etkisi çıkar. Bu etki hücre membaların da hasara yol açar ve yağ hücrelerinin içerisinde trigliserid ve yağ asitlerinin interstital sıvı içerisine boşalmasıyla sonuçlanır. Açığa çıkan bu yağlar lenf dolaşımı sayesinde karaciğere taşınırlar ve karaciğerde yakılarak yok edilirler" diye konuştu.

Bihter Fidangül G5 Masajının faydalarını şöyle sıraladı:

"Bölgesel Dolaşım

Ağrı giderme

Rahatlama

Fazla yağların yakılması

Cilt sıkılaştırma

Bölgesel zayıflama

Cildin esnekliğini sağlama

Toksin atma

Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır

Kemik yoğunluğunu arttırır

Zihinsel ve bimensal stresi azaltır"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590