Hep birlikte okullarını boyuyorlar

Günyüzü ilçesi Kayakent mahallesinde bulunan, Kayakent Abdülhamit Alptekin Cumhuriyet İlkokulu Müdiresi Şeval Alkan, yarıyıl tatilinde sınıfların boş olmasını fırsat bilerek öğretmen ve velilerin de yardımı ile okulu boyama kararı aldı.Personel...

banner491
Hep birlikte okullarını boyuyorlar
banner567

Günyüzü ilçesi Kayakent mahallesinde bulunan, Kayakent Abdülhamit Alptekin Cumhuriyet İlkokulu Müdiresi Şeval Alkan, yarıyıl tatilinde sınıfların boş olmasını fırsat bilerek öğretmen ve velilerin de yardımı ile okulu boyama kararı aldı.

Personel eksikliği nedeniyle kocaman okul binası tek kişiyle boyama işinin bitmeyeceğinden, Müdüre Alkan’da kolları sıvadı. Tatilinden feragat ederek eline boya rulosunu aldı ve boyamaya başladı. Okul müdiresinin boya yaptığını gören Yöresel Kilim Kursu Öğreticisi Esra Yıldırım, Matematik Öğretmeni Kübra Tunca ve öğrenci velisi Arzu Yılmaztürk’ te yardıma geldiler. Müdüre Alkan "Bu işi birinin yapması gerekiyordu. Hizmetlimiz tek başına yetiştiremezdi, ben de yardım etmek istedim. Sağolsunlar arkadaşlarda benim boya yaptığımı görünce yardıma geldiler. İkinci yarıyıl başlamadan bütün işleri bitirmeyi planlıyoruz. Her şey geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590