Tebev Yaşlıları ’konya Kültür Turu’na Katıldı

Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışma yürüten Evde Sağlık Hizmetleri Projesi (TEBEV) çerçevesinde evlerinde hizmet alan yaşlıları Konya’ya kültür turuna götürdü.Belediye görevlilerince araçlar ile...

banner491
Tebev Yaşlıları ’konya Kültür Turu’na Katıldı
banner567
Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışma yürüten Evde Sağlık Hizmetleri Projesi (TEBEV) çerçevesinde evlerinde hizmet alan yaşlıları Konya’ya kültür turuna götürdü.

Belediye görevlilerince araçlar ile evlerinden tek tek alınan yaşlılar, Hızlı Tren ile Konya’ya gitti. Burada rehber eşliğinde Mevlana Türbesini ziyaret eden yaşlılar, daha sonra İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi ve Müzesini de ziyaret ettiler. TEBEV yaşlıları, yenilen öğlen yemeği sonrası eski Rum köyü olan tarihi Sille bölgesi ve akabinde ise meram bağlarını da görme imkanı buldular.

Daha önceden Konya’ya hiç gitmediklerini belirten TEBEV yaşlıları, “Mevlana Türbesini ziyaret ettik, çok duygulandık. Böyle bir imkânı bize sağlayan Tepebaşı Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Ataç’a çok teşekkür ediyoruz” dediler.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535