Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.S erkan Koyuncu tarafından "Evde sağlık Hizmetleri ve 2023 yılı İlimizde Evde Sağlık Hizmet Verileri" konulu sunum yapıldı. 
İlimizde Evde Sağlık Hizmetlerinin etkinliğinin arttırılması ve ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından sunulan sosyal bakım ve destek hizmetlerinin evde sağlık hizmetleri ile iş birliği içinde yürütülmesi açısından alınacak tedbirler ve önlemler değerlendirilerek, İlgili kurul üyelerinin fikir, görüş ve önerilerinin alınmasının ardından toplantı sona erdi. 
İl Sağlık Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcı Sn. Mehmet Yasin Erkan, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. M. Serkan Yurdakul, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Çakır, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Serdar Fındık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Ural, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emre Ay, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi idarecileri ve Evde Sağlık Hizmetleri Koordinatörlüğü temsilcileri katılım sağladı.

9275921941703079241

8190853511703079239