Fatma Coştu: “Kültürel Anlamda Muhafazakâr, Siyasi Anlamda Devrimci Bir Partinin Adındır AK Parti” Foto Galeri: Fatma Coştu: “Kültürel Anlamda Muhafazakâr, Siyasi Anlamda Devrimci Bir Partinin Adındır AK Parti”

Onlardan bir tanesi de AK Parti Milletvekili Adayı Fatma Coştu. Sürecin başından beri yoğun çalışan Fatma Coştu, çat kapı ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ile kurum ve kuruluşları ziyaret ederek partisine destek istemeye devam ediyor.

Ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet eden Coştu; AK Parti’nin yaklaşık çeyrek asırlık bir geçmişi ile kendini bu büyük davaya adamış olduğunun bilinciyle çalıştığını vurgularken “Geçmişin yüce değerlerini geleceğin parlak ufuklarına ülkemizde AK Parti ile ulaşacağız” dedi.

AK Parti’nin sadece kendi itibarını değil siyaset kurumunun da itibarını yeniden kazandırdığını söyleyen Coştu: “Milletten güç alan ve her zaman milletinin gözdesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman doğrunun peşinde olan bir lider. Türkiye'nin ve yeni Yüzyılın mimarı. Ülke ve insanlık adına dünyanın derdi ile dertlenen onların acısı ile sancılanan bir lider” ifadelerini kullandı. Coştu konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

AK Parti’nin, sadece sıradan bir siyasi parti olmanın ötesinde, bir adanma hareketi olduğunu dünyaya ve insanlığa karşı söylemlerinden anlıyoruz. “Dünya 5’ten Büyüktür” ve “Daha Adil Bir Dünya Mümkündür” görüşü bizim için sadece bir söz değil peşinden koştuğumuz yeni ve adil bir dünya kurulması idealimizin bir göstergesidir. Bugünün dünyasında yaşanan adaletsizlik ve güçlü olan kazanır mantığı hem kültürel hem ekonomik hem de siyasal olarak sürdürülebilir değildir. Bunca haksızlıkları, adaletsizlikleri, baskıları, zulümleri, işgalleri ve savaşları durduramayan bir dünya sisteminin değişmesi gerekiyor. Bu anlamda AK Parti ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sadece ülke iç meseleleri ile değil tüm dünyanın dertlerini omuzlarında hissetmektedir.

Değerli hemşehrilerim, kültürel anlamda muhafazakâr, siyasi anlamda ise devrimci bir partinin adındır AK Parti. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 100 yıllık geçmişine baktığımızda nice devrimleri gerçekleştirdiğimiz ortadadır. En öne çıkan özelliğimiz reformcu, kuşatıcı-kapsayıcı, yerli-milli, özgürlükçü, çoğulcu ve demokrat olmamızdır. İnşallah daha nice yirmi yıllar boyunca milletimize hizmetkârlığı ve öncülüğü sürdürecek bir partidir. Türkiye Yüzyılı’nı da inşallah beraber en güzel şekilde yaşayacağız.

EMBED: