Federasyon temsilcisi Canan Dilsiz, Firma Sahibi İbrahim Uysal ve New Karaman Beauty Center ve Fitness Müdürü Ayşegül Coşgun'dan çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Ziyaret ile ilgili gazetemize açıklamada bulunan Uysal, yeni kurdukları New Karaman Spor Kulübü'nün çalışmalarına hızlı başladıklarını, spora ve sporculara hem destek olmak adına hem de Karaman'ı tüm Türkiye'de en iyi şekilde tanıtmak adına yoğun çalışmalara başladıklarını söyledi.

Uysal açıklamasının devamında; “29 Mart 2 Nisan tarihlerinde Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde firmamızla (Karaman New Beuty Center), Karaman’ı temsil edeceğiz. Bu süreç sonrası Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyon’u Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Soyyılmaz Başkanla sık görüşmeler yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda Federason temsilcileri Şehrimizi, firmamızı ve bize ziyarete geldiler. Kendilerine, ziyaretleri ve önerdikleri desteler için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Beni Ankara’ya davet ettiler. Bazı spor dallarında fikir alışverişi yaparak Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunu desteklemek için sponsor anlaşması yaptık. Bu kapsamda 28,29,30 Eylül ve 01 Ekim İzmir’de düzenlenen fuarda stant aldık ve Karaman’ı dünyaya tanıtmak için bir adım attık. Hem Türkiye hem de Avrupa üzerinde 4 fuar anlaşması yaptık. Bayramdan sonra ise Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkanı Hakan Soyyılmaz bizzat bizi Karaman’da ziyaret ederek yeni anlaşmalar sağlayacağız” dedi.