Konuyla ilgili olarak Karaman Futbol Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “13 Haziran Salı Günü Ankara Eryaman Stadyumu’nda final müsabakasına çıkacağımız Alanya Kestelspor müsabakası için bizlere destek olan Karaman Valiliği, KMÜ, OSB, Ticaret Borsası, Ticaret ve Sanayi Odası, Duru Bulgur, Bera Lazer, Oscar Galeri, Yıldız Otomotiv, Av. Selman Eser, İşlersan, Nazif Kara, Onda İnşaat, Kozan Galeri, Eyyüp Çayır, Şoförler Odası, Ömer Gürses, Nizam Gıda, Diyar Burma, Peynirci Adem, BİFA, Coşkunlar Tavukçuluk, 5MM Mimarlık, Yücel Yaman, Ziraat Odası, Kılıçoğlu – Dekoray, Ziver Holding, Mehmet CİHAN, Selami Keleş, Türkmenler Mobilya, Desipen, Abdullah Çavaş, Anı Bisküvi, Engin Tarım, Torunoğlu Makine, White Rose, Ölmez Ofset ve Yasin Can’a teşekkür ediyoruz.

Ankara Eryaman Stadyumu'nda Alanya Kestelspor ile oynayacağımız büyük final müsabakası için özel araçlarıyla gelecek kişilerin ve toplu ulaşım için çıkacak otobüslerimizin birlik ve beraberlik halinde gitmesi için 13 Haziran Salı Günü Saat 09.00'da Aktekke Kent Meydanı'nda toplanması rica olunur.

HAREKET GÜNÜ VE SAATİ: 13 Haziran Salı - 09.00
HAREKET YERİ: Aktekke Kent Meydanı

Not: Deplasmana gidecek otobüslere ve araçlara özel branda verilecektir.
Kırmızı - Beyaz giyinilmesi önemle rica olunur.
Aynı zamanda Konya Nalaçacılar Derneği önünden de aynı gün saat 11.00’de ücretsiz otobüslerimiz kalacaktır” ifadelerine yer verildi.