Gkv’liler Zeka Oyunları 2014’te Yarı Finalde

Akademik başarılardan isimlerinden sıkça söz ettiren GKV Özel Okulları öğrencileri Türkiye 19. Zeka Oyunlarında yarı finale kaldı.15 Kasım 2014 Cumartesi yapılacak olan yarı finalde final için yarışacak olan GKV’liler yoğun bir maratonla...

banner491
Gkv’liler Zeka Oyunları 2014’te Yarı Finalde
banner567
Akademik başarılardan isimlerinden sıkça söz ettiren GKV Özel Okulları öğrencileri Türkiye 19. Zeka Oyunlarında yarı finale kaldı.

15 Kasım 2014 Cumartesi yapılacak olan yarı finalde final için yarışacak olan GKV’liler yoğun bir maratonla finale hazırlanıyor.

Türkiye Zeka Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen Türkiye 19. Zeka Oyunları’na başvuran 110 GKV Özel Ortaokulu 7. ve 8. sınıf öğrencisi elemeleri geçerek yarı finale yükseldi.

15 Kasım 2014 Cumartesi günü Gaziantep’te yapılacak Türkiye 19. Zeka Oyunları yarı finalde yarışacak olan öğrenciler hazırlıklarını sürdürürken GKV Özel Okulları Genel Müdürü Yard. Doç. Dr. Atanur Vergili yaptığı değerlendirmede “Yarı finale kalan öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Türkiye genelinde yapılan bu önemli yarışmada okulumuza üstün başarılar kazandırmalarını diliyorum” dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535