banner464

Gtb’den Bir Yenilik Daha "alo Borsa" Danışma Hattı Hizmete Açıldı

Gaziantep Ticaret Borsası, üyelerinin borsa ile ilgili tüm işlemlerine ve sorularına daha hızlı şekilde cevap bulabilmelerine olanak sağlamak amacıyla ‘Alo Borsa’ Danışma Hattını hizmete açtı.Üyelerinin istekleri doğrultusunda, günün...

Gtb’den Bir Yenilik Daha "alo Borsa" Danışma Hattı Hizmete Açıldı

Gaziantep Ticaret Borsası, üyelerinin borsa ile ilgili tüm işlemlerine ve sorularına daha hızlı şekilde cevap bulabilmelerine olanak sağlamak amacıyla ‘Alo Borsa’ Danışma Hattını hizmete açtı.Üyelerinin istekleri doğrultusunda, günün...

02 Aralık 2014 Salı 11:02
42 Okunma
Gtb’den  Bir Yenilik Daha
Gaziantep Ticaret Borsası, üyelerinin borsa ile ilgili tüm işlemlerine ve sorularına daha hızlı şekilde cevap bulabilmelerine olanak sağlamak amacıyla ‘Alo Borsa’ Danışma Hattını hizmete açtı.

Üyelerinin istekleri doğrultusunda, günün koşullarına uygun, çağdaş ve seri hizmetler sunan Gaziantep Ticaret Borsası, bilgi ve iletişim ağı teknolojilerine bir yenisini daha ekledi.

İlk olarak uygulamaya koyduğu ‘GTB Mobil Uygulama’ ile borsada yapılan tüm işlemleri ve anlık satış verilerini üyelerinin cep telefonlarına kadar indirgeyen GTB, şimdi ‘Alo Borsa Danışma Hattı’ ile bu hizmeti bir adım daha ileri taşıdı.

Türkiye’de borsalar arasında ilk defa GTB tarafından tüm alt yapısı oluşturularak kullanılmaya başlanan borsa danışma hattı 444 67 10 telefon numarası üzerinden hizmet vermeye başladı. Danışma hattını arayan üyeler hiçbir zaman kaybına uğramadan tüm sorularına ve işlemlerine en kısa süre içerisinde yanıt bulabiliyorlar.

Hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet veren ‘Alo Borsa’ danışma hattında çeşitli eğitimlere ve seminerlere tabii tutulmuş, konusunda uzman borsa personelleri görev yapıyor.

Borsa ile ilgili tüm işlemlerin en hızlı ve en rahat şekilde yapılabilmesi için çaba harcadıklarını kaydeden GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, “Mobil Borsa Uygulamamız ve Alo Borsa Danışma hattımız ile bilgiye anında ve sorunsuz ulaşma olanağı sunuyoruz ” dedi.

GTB’nin, Et Borsacılığı, Ürün İhtisas Borsacılığı ve Lisanslı depoculuk gibi önemli vizyon projelerinin hayata kazandırılmasıyla birlikte bu iki yeni uygulamanın öneminin çok daha iyi anlaşılacağını ifade eden Tiryakioğlu, danışma hattının sağlayacağı avantajlar hakkında şunları söyledi:

“Satış salonlarımızda oluşan günlük fiyatları mobil uygulama ve web adresimizden takip etme olanağı olmayan üyelerimiz sektörlerle ilgili sorunlarını ve borsadan beklentilerini bu hat aracılığıyla bize kısa sürede ulaştırabilecekler. Akredite borsa olarak üyelerinin ticari hayatlarına katkı sağlamayı hedefleyen borsamız, bu hat aracılığı ile üyelerimizin sorunlarını en kısa sürede çözerek,oluşan tüm verileri seri şekilde öğrenmelerine imkan sağlayacak. Bunun yanı sıra üyelerimiz aidat tahakkuk bilgilerini ve toplam işlem hacimlerini sorgulayıp, borsamızla ilgili merak ettikleri tüm sorulara, güncel gelişmelere ve haberlere danışma hattımız aracılığıyla kolaylıkla yanıt bulabilecekler”

GTB tarafından uygulamaya konulan ‘Alo Borsa’ danışma hattından borsa üyelerinin yanı sıra bölgede faaliyet gösteren tüm üreticiler ve işletmecilerde yararlanabilecek.

Yorumlar