banner629

Tahmazoğlu, halk otobüsü ile yolculuk yaptı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sabahın erken saatinde işine gitmek isteyen vatandaşlarla birlikte halk otobüsünde yolculuk yaptı. Başkan Tahmazoğlu’nu halk otobüsünde gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.Sık...

banner491
Tahmazoğlu, halk otobüsü ile yolculuk yaptı
banner567

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sabahın erken saatinde işine gitmek isteyen vatandaşlarla birlikte halk otobüsünde yolculuk yaptı. Başkan Tahmazoğlu’nu halk otobüsünde gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Tahmazoğlu, bu kez sabahın erken saatinde işe giden vatandaşlarla Halk Otobüsü’nde bir araya gelerek yolculuk yaptı. Esnaf ziyaretinin ardından işe gitmek için bekleyen vatandaşlarla otobüs durağında sohbet edip, otobüse binen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Vatandaşlarımızla birlikte otobüs yolculuğu yaptık. Sabahın erken saatlerinde okuluna giden öğrenciler ve işlerine giden vatandaşlarımızla halk otobüsünde bir araya gelerek onlarla sohbet ettik” dedi.

Halk otobüsünde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu gören vatandaşlar ise kısa süreli şaşkınlık yaşadılar. Vatandaşlarla her zaman iç içe olan Başkan Tahmazoğlu’nun kendileriyle birlikte toplu taşıma aracında yolculuk yaptığını söyleyen yolcular, duyarlılığı için Tahmazoğlu’na teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590