Genç Öğretmenlerin Tasarımlarından Oluşan Sergi Açıldı Foto Galeri: Genç Öğretmenlerin Tasarımlarından Oluşan Sergi Açıldı

KMÜ Taha Akgül Spor Salonunda açılışı yapılan sergiye Rektör Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nevzat Aydın, Spor Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sefa Lök, il ve üniversite protokolü, üniversite personeli ile öğrenciler katıldı.

Sergide Spor Bilimler Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin 2023-2024 eğitim-öğretim yılı süresince Öğretim Teknolojileri dersi kapsamında hazırladıkları 21 özgün eser sergilendi.

‘Öğretim Teknolojileri Sergisi'nin Türkiye’de bir ilk olduğuna vurgu yapan Spor Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Veysel Temel şunları söyledi: Bugün geleceğin öğretmen adayları kendilerinin farklı tasarımlarla ürettiği eserleri sergilediler. Öğrencilerimiz ileride öğrencileriyle daha kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek için neler tasarlayabileceklerini de bizlere bir kez daha gösterdiler. Bu yıl sekizincisini düzenlediğimiz bu sergide desteklerini bizden esirgemeyen tüm yöneticilerimize ve bu sergiye çok büyük emek veren değerli öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.”

Sergiyi gezen Rektör Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, öğrencilere teşekkür ederek, başarılar diledi.