Bayrakçı Karaman FK. Tesisleri’nde yapılan imza töreniyle profesyonel mukaveleye imza atan genç yetenekler hayatlarındaki en mutlu anlardan birini yaşadılar.

Kulüp Başkan Yardımcısı Ramazan Aygündüz, Kulüp Müdürü Hüseyin Zenginoğlu ve Altyapı Koordinatörü Halil Alkan’ın hazır bulunduğu törende, genç yetenekler attıkları imzayla profesyonelliğe geçiş yaptılar.

“EN VERİMLİ DÖNEMİ YAŞIYORUZ”

Altyapı Koordinatörü Halil Alkan Karaman Futbol Kulübü altyapısı olarak en verimli dönemi yaşadıklarını söyledi.

Genç oyuncular adına çok mutlu olduğunu kaydeden Alkan, "Karaman Futbol Kulübü altyapısında yetiştirdiği genç yeteneklerle U17 Bölgesel Ligi’ne katılıp başarılı olan futbolcuları ile profesyonel sözleşmeye imza atıyor.  Son yıllarda altyapıdan yetiştirdiğimiz futbolcu sayısı da bölgesel liglere katılım sağladıkça her geçen sezon artıyor ve artmaya devam edecek. Bugünde Yunus Emre DELİKBAŞ, Muhammet Talha DEMİR, Mustafa Emir MEŞE ve İbrahim Orhan GÜVEN ile 2028 yılına kadar profesyonel sözleşme yaptık. Gözlerinden de anlaşılacağı üzere genç yeteneklerimiz hayatlarındaki en mutlu anlardan birini yaşıyorlar." diye konuştu.

Kulüp Başkan Yardımcısı Ramazan Aygündüz ise amaçlarının altyapıdan daha fazla ismi profesyonel yapabilmek olduğuna değinerek, bu yönde çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini ifade etti.