VSL Magazin tarafından düzenlenen etkinlikte Emel Beyza güzellik firması adına büyük bir ödül kazandı. Emel Beyza, ödül töreninde sahnede bu prestijli ödülü alırken, firmasının sağladığı kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti için büyük bir gurur yaşadı.

Ankara‘da düzenlenen Gold Moon Awards Emel Beyza Güzellik Salonu en başarılı müşteri memnuniyeti ödülüne layık görüldü.

Katılımın en güzel amacı hayvanlara destekte vardı.

EMEL BEYZA’NIN İLHAM VERİCİ HİKAYESİ

Emel Beyza, 26 yaşında genç ve başarılı bir profesyonel olarak, 2016 yılında mesleki kariyerine adım atmaya karar verdi. O tarihten bu yana, mesleğine olan tutkusuyla büyük bir azimle çalışmaya devam ediyor. Henüz genç yaşına rağmen, kariyerinde önemli başarılar elde etmiş olan Emel Beyza, şu anda sahip olduğu 24 farklı sertifikayla sektördeki yetkinliğini kanıtladı.

Emel Beyza Karaca gazetemize yaptığı açıklamada, “Bu ödül için inanın 3 yıl boyunca çalıştım çabaladım. Ekibime aileme, sevdiklerime çok çok teşekkür ediyorum. Bu ödül şahsım ve ekip arkadaşlarım için büyük bir motivasyon kaynağı oldu.  Bizi tercih eden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bu ödül, firmamızın  kaliteli hizmet anlayışının bir göstergesidir. Tüm ekibimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum,” dedi.