ADD Genel Başkanı Mustafa Hüsnü Bozkurt Karaman Şubesinde dernek üyeleri ve gençlerle bir toplantı yaptı. Dernek binasında yapılan toplantıya ADD genç üyelerin ilgisi yoğundu.

Toplantıya CHP Milletvekili İsmail Atakan Ünver’in katılımı üyeleri ve gençleri memnun etti. Atakan Ünver yaptığı kısa konuşmada “Atatürkçü Düşünce Derneği ülkemizin kurucu değerlerini savunan ve yaşatmaya çalışan en büyük örgüttür. Hep birlikte Türkiye’de demokrasi için çalışmalıyız.” Dedi.   

Genel başkan yaptığı konuşmada “Bütün ümidim gençliktedir diyen Atatürk’ün devrimleri ve Cumhuriyeti koruma görevini gençlere verdiğini, ülkemizin içinde bulunduğu sorunların çözümünün Atatürkçü Düşüncede olduğunu, Yeniden Atatürk Cumhuriyeti için hepimize büyük sorumluluk ve görevler düşmektedir. Atatürkçü Düşünce Derneği 150 binden fazla aktif üyesi ile yurdumuzun en büyük demokratik kitle örgütüdür. Sarıveliler ilçemizde ADD Şubesinin açılışını yapmak için geldik. Karaman Şube Başkanımız Ülkan Şanlıtürk’ün İç Anadolu Bölge Başkanı olmasının olumlu sonuçları bizi memnun ediyor, çalışmaları için  kendisine teşekkür ediyorum. Özellikle ADD Karaman Gençlik Kollarının kurulması ve aktif çalışmalar için Gençlik Kolları Başkanı Elif Su Gün’e teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Toplantı üyelerin ve gençleri Genel Başkanla sohbetle sona erdi. 29/07/2023