banner636

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde ziyaret

Alaplı Özel Bakım Merkezi yöneticileri ve personeli 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ettiler.Karşılıklı sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette, engellilerin sorunları ve yapılması...

banner491
3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde ziyaret
banner567

Alaplı Özel Bakım Merkezi yöneticileri ve personeli 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ettiler.

Karşılıklı sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette, engellilerin sorunları ve yapılması gerekenler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Özel Bakım Merkezi Müdürü Yöneticileri ve kurum sakinlerine teşekkür etti. Özel Bakım Merkezi’nin Alaplı’da çok önemli bir görev üstlendiğini ifade eden Başkan Tekin, “Çok önemli bir görevi yerine getiren sizleri kutluyorum. Engelli vatandaşlarımızın yaşam şartlarını kolaylaştırmak hepimizin ortak sorumluluğu. Biz de Alaplı Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın yaşam şartlarını kolaylaştırmak, onların yaşama heyecanlarını artırmak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Özel Bakım Merkezi Yöneticileri ise , Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e yakın ilgisi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590