Adana’da asfaltlama çalışmaları aralıksız sürüyor

Adana Büyükşehir Belediyesi, asfalt ve yol hizmetlerinde çalışmaya devam ederken, ana cadde ve bulvarlarda ulaşım konforu artıyor.Kent içi trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatacak hamleler yapan Adana Büyükşehir Belediyesi, ana cadde ve...

banner491
Adana’da asfaltlama çalışmaları aralıksız sürüyor
banner567

Adana Büyükşehir Belediyesi, asfalt ve yol hizmetlerinde çalışmaya devam ederken, ana cadde ve bulvarlarda ulaşım konforu artıyor.

Kent içi trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatacak hamleler yapan Adana Büyükşehir Belediyesi, ana cadde ve bulvarları otoyol standartlarına kavuşturmak amacıyla bitümlü sıcak karışım asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Ana arterlerde gece gündüz çalışma yapan Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, ulaşım konforunu artıran hizmetlerine öncelik veriyor.

Trafik yükünü sırtlayan projeleri peş peşe hayata geçiren Başkan Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda planlama yapan Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, son olarak merkez Seyhan ilçesi Kıyıboyu Caddesi’nden başlayarak Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na kadar olan 800 metre uzunluğunda, 9 metre genişliğindeki yolu iki bin 70 ton sıcak asfaltla kapladı.

Kıyıboyu Caddesi ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarı arasındaki asfaltlama çalışmalarının cumartesi günü tamamlanması planlanıyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590