banner647

AEDAŞ’a, ‘Dijital Dönüşüm’ ödülü

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Oracle Enerji Zirvesi’nde ‘Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm’ Ödülünün sahibi oldu.Entegre Bilişim Sistemleri (EBS) Projesi’ni devreye alan AEDAŞ bu süreçte gösterdiği başarılı performans...

banner491
AEDAŞ’a, ‘Dijital Dönüşüm’ ödülü
banner567

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Oracle Enerji Zirvesi’nde ‘Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm’ Ödülünün sahibi oldu.

Entegre Bilişim Sistemleri (EBS) Projesi’ni devreye alan AEDAŞ bu süreçte gösterdiği başarılı performans ile ödüle layık görüldü. 17 Ocak tarihinde İstanbul’da yapılan ve 400’ün üzerinde sektör yöneticisinin yer aldığı 3. Oracle Enerji Zirvesi’nde, AEDAŞ’ın EBS Projesi ‘Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm Ödülü’nü aldı. Büyük veri ve analitik, güvenlik, teknoloji gibi konuların detaylı olarak ele alındığı zirvede elektrik, su ve gaz şirketlerinin teknoloji yatırımları da masaya yatırıldı. Gün boyunca devam eden zirvede Oracle Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm Ödülleri de sahiplerini buldu.

EBS Projesi ile ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyduklarını ileten AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, “Özelleştirme sonrasında EBS projesini geliştirerek insan kaynakları, muhasebe, depo yönetimi, satın alma, yatırım gibi kurumsal süreçlerin yanında Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS), Uzaktan Kontrol ve Veri Toplama Sistemi (SCADA), Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS), Dağıtım Yönetim Sistemi (DMS), Kesinti Yönetim Sistemi (OMS) gibi şebeke yönetimi, Customer Care & Billing (CC&B) dediğimiz müşteri yönetimi, yeni abonelik ve saha süreçlerini devreye aldık. ERP’den faturalamaya kadar kullandığımız Oracle ürünlerinin enerji sektörüne has dinamiklere uygun olması bu başarılı süreçte etkili oldu” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590