banner647

AK Parti heyeti Teksif yönetimiyle bir araya geldi

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve beraberindeki heyet, Türk-İş’e bağlı Teksif Sendikası Adıyaman şube Başkanlığını ziyaret etti.Teksif Sendikası Adıyaman şubesini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a,...

banner491
AK Parti heyeti Teksif yönetimiyle bir araya geldi
banner567

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve beraberindeki heyet, Türk-İş’e bağlı Teksif Sendikası Adıyaman şube Başkanlığını ziyaret etti.

Teksif Sendikası Adıyaman şubesini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve beraberindeki heyet Sendika Başkanı Yusuf Özkan’dan, sendika hakkında bilgiler aldı. Sıcak sohbet havasında gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, “Adıyaman farklı bir yer. Adıyaman siyasi partileriyle, sivil toplum kuruluşlarıyla söz konusu Adıyaman olduğunda, söz konusu ülkemiz olduğunda her zaman kenetlenmiş, önce ülkem demiş, vatan, devlet, millet ve bayrak aşkını her zaman ön planda tutmuştur. Şu anda da içinde bulunduğumuz durum gerçekten çok önemli içeride düşmanlar, hainler ve çeteler var, dışarıda Türkiye’nin tökezlemesini isteyen şer odakları var. Bütün şer odaklarının yaptıkları oyunların farkındayız. Adıyaman, siyasi partileriyle, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte, vatana, devlete göz diken bütün anlaşışların karşısındadır. Bunların karşısında duracak güce sahiptir. Biz Adıyaman’da bu birlik ve birlikteliği bir kez daha ifade ediyoruz. Bizleri bugün en güzel şekilde karşılayan, misafir eden Teksif sendikası Adıyaman Şube Başkanımız Yusuf Özkan ve üyelerine teşekkür ediyorum" dedi. Daha sonra konuşan Teksif Sendikası Adıyaman Şube Başkanı Yusuf Özkan, "Ülkemiz son yıllarda bölgesinde büyüyen, gelişen söz sahibi olan bir ülke konumuna geldi ve bunu çekemeyen şer güçleri ülkemiz üzerine oyunlar oynamakta. Bizler ülkemizin yaşadığı bu sancılı dönemlerde yan yana, omuz omuza olmak ve şer güçlerine karşı dim dik durmamız gerekmektedir. Bin 200 üyemizle birlikte sendika olarak her zaman ülkemizin, devletimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590