banner597

ASKİ’den Nazilli’nin 16 mahallesine sondaj çalışması

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(ASKİ), Nazilli’nin birçok mahallesinde su sorununa el attı.Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), Nazilli’de çalışmalarına aralıksız olarak devam...

banner491
ASKİ’den Nazilli’nin 16 mahallesine sondaj çalışması
banner567

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(ASKİ), Nazilli’nin birçok mahallesinde su sorununa el attı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), Nazilli’de çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Nazilli’nin su sıkıntısı yaşadığı mahallelerdeki sorunu çözmek için kaynak arayışına giren ASKİ ekipleri ilçenin farklı noktalarında sondaj çalışması başlattı. Mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmaların olumlu sonuçlar verdiği belirtildi.

Muhtar Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin yoğun çalışmaları su sıkıntısı yaşayan vatandaşları memnun etti. Nazilli Durasıllı Mahalle Muhtarı Ali Sak, “Mahallemizin içme suyu sondajı kazılmaya başladı gece gündüz demeden çalışıyorlar, sondajı bitirdik. Büyük Şehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioglu’na ve bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz" dedi.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner618

banner601

banner612

banner590