Başkan Tahmazoğlu, cami inşaatlarını inceledi

Göreve geldiği günden bu yana her semte bir sosyal tesis ve cami yaptırmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, devam eden cami inşaatlarını gezdi.Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, genç yaşlı demeden herkesin...

banner491
Başkan Tahmazoğlu, cami inşaatlarını inceledi
banner567

Göreve geldiği günden bu yana her semte bir sosyal tesis ve cami yaptırmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, devam eden cami inşaatlarını gezdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, genç yaşlı demeden herkesin ibadet edebilmesi için mahallelere uzak camiler yerine her semte bir cami yaptırarak, vatandaşın hizmetine sunuyor. Çeşitli mahallelerde yapılan camilerde incelemede bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Şahinbey İlçemiz hızla büyüyor ve gelişiyor. Gelişen yeni mahallerimize de yeni tesisler, yeni camiler kazandırıyoruz. Mavikent Mahallemizde inşaatı devam eden 2 tane camimiz var. Bu camilerimizin alt katlarında namaz kılına biliyor. Ancak üst katlarında inşaatları devam ediyor. Mavikent mahallemize yapılan ve merhum Milletvekilimiz Abdulkadir Yüksel’in ismini taşıyan camimizin inşaatında incelemelerde bulunduk. Mahallemizin ihtiyacını tamamen karşılayabilecek büyüklükte bir cami. Aynı zamanda Mavikent 4. Etap’ta, Akkent, Karataş ve Güneykent Mahallelerimiz’de inşaatı devam eden camilerimiz var. İlçemizin ihtiyacı olan her mahallede cami inşaatlarımız devam ediyor" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590