Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor

Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü Aralık, Ocak ve Şubat aylarında büyükler, gençler ve yıldızlar kategorilerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor. Kulüp, hazırlıklar çerçevesinde son olarak...

banner491
Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor
banner567

Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü Aralık, Ocak ve Şubat aylarında büyükler, gençler ve yıldızlar kategorilerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor. Kulüp, hazırlıklar çerçevesinde son olarak 11 Kasım 2017’de Trabzon’da Trabzon Belediyesi Boks Kulübü, Osmanlı Boks Spor Kulübü ve Gürcistan Karmasının katılımıyla gerçekleştirilen dörtlü turnuvada yer aldı.

Turnuvada iyi sınavlar verdik

Turnuva dönüşünde açıklamalarda bulunan Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü antrenörü Bekir Paşaoğlu, yaklaşan Türkiye Şampiyonası için iyi sınavlar verdiklerini belirterek, “Maçlar sporcularımız için gayet verimli geçti. Ön hazırlıklarımızı belediye başkanımız, başkan yardımcılarımız ve belediye personelimizin destekleriyle sürdürerek başarıya ulaşacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590