banner464

Beyşehir'de "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesi

Beyşehir'de "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesi

29 Şubat 2016 Pazartesi 12:40
12 Okunma
Beyşehir'de

KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde öğrenim gören üniversite öğrencileri, "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesi kapsamında ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik yardım kampanyası başlattı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, yaptığı yazılı açıklamada, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesinde öğrenim gören üniversite öğrencileri ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesinin hayata geçirildiğini belirtti.

Proje kapsamında, başlatılan yardım kampanyası ile üniversite öğrencilerinin Beyşehir'e bağlı Üçpınar Mahallesi'ndeki ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik temin ettikleri ihtiyaç malzemelerini okul ziyareti ile teslim ettiğini bildiren Konuk, şu bilgileri verdi:

"Üçpınar'daki öğrencilerimize proje kapsamında kırtasiye, beden eğitimi dersleri için spor malzemesinin yanı sıra okul kütüphanesine kitap desteği, okulun ilkyardım dolabına gerekli sağlık malzemeleri, ana sınıfı malzemeleri, okul idaresinin öngördüğü yardıma muhtaç öğrencilere ise giyim ve ayakkabı yardımı yapılmıştır. Projeyi yürüten gönüllü üniversite öğrencilerimize ve destek veren, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum."

Yorumlar