Bozbey’den öğrencilere tatilde kitap okuyun tavsiyesi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.İhsaniye Mahallesi’ndeki Cavit Çağlar Ortaokulu’ndaki karne dağıtım törenine katılan Başkan Bozbey, önce öğrencilere iyi tatiller diledi ve tavsiyelerde...

banner491
Bozbey’den öğrencilere tatilde kitap okuyun tavsiyesi
banner567

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

İhsaniye Mahallesi’ndeki Cavit Çağlar Ortaokulu’ndaki karne dağıtım törenine katılan Başkan Bozbey, önce öğrencilere iyi tatiller diledi ve tavsiyelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız’ın da katıldığı törende konuşan Bozbey, “Heyecanınızı tahmin edebiliyorum. Biz de sizin sıralarınızdan geçtik. Hep tatil olsun isterdik, bu istek öğrencilerde hiç değişmez. Sizin de aynıdır. Elbette tatil sizin hakkınız, bunu doyasıya yaşamalısınız. Sizden isteğim tatil süresince en az birer kitap okuyun. Ayrıca tatilde üç kitap okuyup, özetini bize getirenlere de ödül vereceğiz ” dedi.

Gençlerin telefonla, bilgisayarla, ipad ile çok zaman geçirdiğine dikkat çeken Başkan Bozbey, “Elbette onlarla da zaman geçireceksiniz. Ama Allah aşkına şu bilgisayarlarla biraz daha az vakit geçirin. Oyun oynama hakkınız var, ama bir saat seçin, o saatlerin dışında oynamayın. Bunu, sizi düşündüğüm için sizi sevdiğim için söylüyorum. Gelecekte başarılı, mutlu bir insan olmanız için söylüyorum. Sanatla, bir spor dalıyla ilgilenirseniz inanın bana gelecekte başarı grafiğiniz yükselecek. Gelecekte hem başarılı, hem iyi bir insan, hem de mutlu bir insan olacaksınız. Bunu kulağınıza küpe edin. Ben bunu yapacağınıza inanıyorum. Biz de Nilüfer Belediyesi olarak çocuklara bir çok yatırım yaptık, yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590