Can dostlara 2 ton mama

Nilüfer Belediyesi, Bursa Hayvanlarla Yaşam Derneği ve bir AVM iş birliğiyle sokak hayvanlarına yönelik düzenlenen kampanyada yaklaşık 2 ton mama toplandı.Sokak hayvanlarına yönelik çeşitli kampanyalar yürüten Nilüfer Belediyesi, kurumları...

banner491
Can dostlara 2 ton mama
banner567

Nilüfer Belediyesi, Bursa Hayvanlarla Yaşam Derneği ve bir AVM iş birliğiyle sokak hayvanlarına yönelik düzenlenen kampanyada yaklaşık 2 ton mama toplandı.

Sokak hayvanlarına yönelik çeşitli kampanyalar yürüten Nilüfer Belediyesi, kurumları da bu projelere katarak can dostlara yardım eli uzatıyor. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında Bursa Hayvanlarla Yaşam Derneği ve bir AVM iş birliğiyle gerçekleştirilen “Bir bize, bir evsize” kampanyasında sokak hayvanları için yaklaşık 2 ton mama toplandı.

Hayvanseverlerin destekleriyle yaklaşık 2 ton mama toplanmasından memnuniyet duyduğunu kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “Ben buradan herkesi hayvanlarla dost olmaya çağırıyorum. Lütfen hayvanlarla dost olun ve hayvanlara sahip çıkmak için barınaklarımızdan can dostlar edinin ki onları da yaşama kazandıralım. Hep birlikte huzurlu bir hayat sürelim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590