Genelkurmay Başkanlığından Açıklama

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, bir televizyon programında yapılan şahsını ve silah arkadaşlarını karalamaya yönelik açıklamaları kınadığını ifade etti.Konuyla ilgili Genelkurmay Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler tarafından...

banner491
Genelkurmay Başkanlığından Açıklama
banner567
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, bir televizyon programında yapılan şahsını ve silah arkadaşlarını karalamaya yönelik açıklamaları kınadığını ifade etti.

Konuyla ilgili Genelkurmay Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler tarafından yapılan yazılı açıklamada, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in 21 Kasım 2014 tarihinde A Haber TV kanalında yayımlanan Deşifre programı ile ilgili açıklamasına yer verildi. Orgeneral Özel’in açıklaması şöyle:

“21 Kasım 2014 tarihinde A Haber TV kanalında yayımlanan Deşifre programına konuk olarak katılan bir konuşmacının gerçek ile hiçbir ilişkisi bulunmayan, asılsız, şahsımı ve silah arkadaşlarımı karalamaya yönelik ve kamuoyunda bilgi kirliliği yaratmayı amaçladığını düşündüğüm sözleri nedeniyle kendisini kınıyor, şahsım ile ilgili sarf ettiği sözleri nedeniyle yasal yollara başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunuyorum.”

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535