banner597

Hakkari’de yol asfalta çalışması

HAKKARİ (İHA) – Hakkari Belediye Başkanlığı, 2017 Hakkari Dönüşüm Programı kapsamında yürüttüğü çalışmalar yolları Türkiye standartlarına getiriyor.Hakkari’de yaya ve araç trafiği için büyük önem arz eden şehir girişinden...

banner491
Hakkari’de yol asfalta çalışması
banner567

HAKKARİ (İHA) – Hakkari Belediye Başkanlığı, 2017 Hakkari Dönüşüm Programı kapsamında yürüttüğü çalışmalar yolları Türkiye standartlarına getiriyor.

Hakkari’de yaya ve araç trafiği için büyük önem arz eden şehir girişinden şehir merkezine kadar olan 7 kilometrelik ana yol güzergahı tamamen yenileniyor. Şehir merkezine kadar olan 7 kilometrelik yolun birinci şeridinde çalışmalar tamamlanırken, ikinci şeridinde ise Keklik Pınar Mahallesi Kantar Semti ile Dağgöl Mahallesi DSİ virajı üzerinde devam eden ve tamamlanma aşamasına gelen çalışmaların tamamlanmasıyla yol hizmete sunulacak.

Ayrıca, yatırım programı çalışmalarına hız kazandırmak ve kalite kontrolünü sağlamak için sürekli çalışan Hakkari Belediye Başkanlığının iş programını yöneten ve denetleyen Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, beraberindeki teknik heyet ile buradaki yolda sürdürülen asfalt çalışmalarını da yerinde inceleyerek denetimlerde bulundu.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner591