banner647

İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı gerçekleşti

Kırklareli’nde hayvanların korunması, bakımı, refahı ve popülasyonlarının kayıt altına alınması için düzenli olarak 3 ayda bir toplanan İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısı Vali Yardımcısı Murat Eren başkanlığında yapıldı.Toplantı...

banner491
İl Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı gerçekleşti
banner567

Kırklareli’nde hayvanların korunması, bakımı, refahı ve popülasyonlarının kayıt altına alınması için düzenli olarak 3 ayda bir toplanan İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısı Vali Yardımcısı Murat Eren başkanlığında yapıldı.

Toplantı Kırklareli Vali Yardımcısı Murat Eren başkanlığında, Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, Kırklareli, Babaeski, Pınarhisar, Demirköy, Vize, Lüleburgaz Belediye Başkanlıkları, Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü, Kırklareli İl Müftülüğü ve Doğa ve Hayvanları Koruma Derneğinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Toplantıda, 2018 yılı Yerel Hayvan Koruma görevlilerin seçimi yapılarak Kırklareli Sahipsiz Sokak Hayvanlarının Rehabilitasyonu ve Kontrolü Hedef Raporu kapsamında belediye ve kurumların 2017 yılı içerisinde yapmış oldukları faaliyetler ve 2018 yılında yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Hayvanları Koruma Kurulu, Kırklareli Valisi başkanlığında, sadece hayvanların korunması ve mevcut sorunlar ile çözümlerine yönelik üç ayda bir olmak üzere toplanıyor ve gündemde bulunan maddeler görüşülerek karara bağlanıyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590