banner464

İmam Hatip Lisesi mezunları Bozkır'da bir araya geldi

İmam Hatip Lisesi mezunları Bozkır'da bir araya geldi

22 Şubat 2016 Pazartesi 11:46
29 Okunma
İmam Hatip Lisesi mezunları Bozkır'da bir araya geldi

KONYA (AA) - Konya ve Karaman'daki İmam Hatip mezun derneklerinin üyeleri, Konya'nın Bozkır ilçesinde faaliyet gösteren Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönülleri Derneği'nin (BİMDER) ev sahipliğinde istişare toplantısında bir araya geldi.

Türkiye İmam Hatipliler Vakfı (TİMAV) Yönetim Kurulu Başkanı Ecevit Öksüz’ün öncülüğünde Konya ve Karaman’da bulunan İmam Hatip Liseleri derneklerinin üyeleri, BİMDER) ev sahipliğinde Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesinde buluştu.

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, İmam Hatip liselerinde başarının artırılması için yapılması gerekenler ve İmam Hatip Lisesi derneklerinin yürüttüğü faaliyetler masaya yatırıldı.

Toplantıda, Konya ve Karaman’ın farklı bir ilçesinde iki ayda bir toplantı yapılarak, istişarelerin artırılması kararına varıldı.

Bozkır’da gerçekleştirilen toplantıya İmam Hatip liseleri Derneklerinin yanı sıra misafir olarak Bozkır Müftüsü Seyit Böğet, Bozkır Milli Eğitim İlçe Şube Müdürü Aziz Demir, Bozkır Sosyal Yardımlaşma Müdürü Bülent Büyükyavuz ve Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mevlüt Yıldız katıldı.

Yorumlar