banner636

Karacabey’de sosyal denge tazminatı

Bem-Bir Sen ile Karacabey Belediyesi arasında imzalanan sözleşme ile memur ve sözleşmeli personeller sosyal denge tazminatına hak kazandı.Karacabey Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR SEN) arasında...

banner491
Karacabey’de sosyal denge tazminatı
banner567

Bem-Bir Sen ile Karacabey Belediyesi arasında imzalanan sözleşme ile memur ve sözleşmeli personeller sosyal denge tazminatına hak kazandı.

Karacabey Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR SEN) arasında sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı. Belediye Başkanı Ali Özkan ile BEM-BİR SEN Bursa Şubesi Başkanı Ali Alan sözleşmeye imza attı. Ali Özkan, ilçe halkı yararına projelere personelin fedakâr çalışmaları ile imza atıldığını hatırlatarak, belediye çalışanlarının emeklerinin karşılığını almasından her zaman sevinç duyduklarını kaydetti.

Karacabey’in topyekûn kalkınması adına akılcı para kaynakları yönetimi ile bütün borçları temizlediklerini ve Türkiye’de borçsuz ender belediyeler arasına Karacabey’in adını yazdırdıklarını dile getiren Ali Özkan, imzalanan sözleşmenin personele hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590