Kayapınar Belediyesi’nden bayram hediyesi

Sosyal belediyecilik anlamında birçok çalışmaya imza atan Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi yoksul, yetim ve öksüz çocukları sevindirdi. Kendi elleriyle çocukları giydiren Kayapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı...

banner491
Kayapınar Belediyesi’nden bayram hediyesi
banner567

Sosyal belediyecilik anlamında birçok çalışmaya imza atan Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi yoksul, yetim ve öksüz çocukları sevindirdi. Kendi elleriyle çocukları giydiren Kayapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı Yılmaz Çebe, bayramda çocukları mutlu etmek istediklerini söyledi.

Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi tarafından öksüz ve yetim çocuklara bayramlık dağıtıldı. Ev ziyaretlerinde bulunan Kayapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı Yılmaz Çebe, kendi elleriyle çocukları giydirdi. Ailelerinin sorunlarını da dinleyen Çebe, yetim ve öksüz çocukların da Kurban Bayramı’nı yeni giysilerle karşımalarını sağlamayı ve onların yalnız olmadıklarını hissetmelerini amaçladıklarını söyledi. Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’ın talimatı doğrultusunda yetim, öksüz ve yoksul çocuklara böylesi bir proje gerçekleştirdiklerini ifade eden Çebe, "Onlar bize emanet. Sosyal belediyecilik anlayışıyla sürdürdüğümüz hizmetlerimizle halkımıza destek ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda sosyal destek müdürlüğümüz tarafından önceden tespit edilen ihtiyaç sahiplerine bayramlık giysiler hediye ediyoruz. İstedik ki diğer bütün çocuklar gibi yetim ve öksüz yavrularımız da bayramı sevinç ve mutlulukla kutlasınlar. Çocuklarımızın bayram sevincine destek olmak bize huzur veriyor" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590