Kayseri'de terör protestosu

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de bir grup, son günlerde yaşanan terör olaylarını protesto etmek için eylem yaptı.  Kartal Şehitliğinin önünde toplanan grup, "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganı attı. Burada, grup adına açıklama yapan Ahmet...

banner491
Kayseri'de terör protestosu
banner567

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de bir grup, son günlerde yaşanan terör olaylarını protesto etmek için eylem yaptı.  

Kartal Şehitliğinin önünde toplanan grup, "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganı attı. Burada, grup adına açıklama yapan Ahmet Kocakaya, son zamanlarda Türkiye'de bazı güçlerin hain planlarla çığırından çıktığını söyledi.

Polislerin ve askerlerin kalleşçe şehit edildiğini belirten Kocakaya, "Son günlerde, yoluna hain pusular kurup, mayın döşeyerek şehit edilenlerin ailelerinin acısını paylaşmak, bizlere düşmektedir" dedi.

Kocakaya, yapılan saldırıların Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarını açıkça ortaya çıkardığını belirterek, şunları kaydetti:

"PKK'nın siyasi uzantısı olan partiyle birlikte ülkenin dört bir yanında çocuk yaştakilerden üniversite öğrencisine kadar hepsinin beyni yakınmaktadır. Gözü yaşlı analarımız, evlat acısıyla yüreği yanan babalarımız, yetim kalan kardeşlerimiz  bilsinler ki kanla alınan topraklar, fistan giyip ellerinde keleşlerle dolaşanlara terk edilmeyecektir. Biz bu davanın bekçisi olacağız."

Açıklamanın ardından, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının bulunduğu maket ateşe verildi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535