banner464

Kent Konseyi imam-hatiplerle bir araya geldi

Kent Konseyi imam-hatiplerle bir araya geldi

07 Mart 2016 Pazartesi 13:02
17 Okunma
Kent Konseyi imam-hatiplerle bir araya geldi

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi Kent Konseyi, imam-hatiplerin katılımıyla toplantı gerçekleştirdi.

Belediye Encümen Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, kentin daha huzurlu ve yaşanabilir olması için ekonomik, yapısal ve sosyal bütün alanlarda çalıştıklarını söyledi.

Bunu yaparken herkesin taşın altına elini koyması gerektiğine inandığını belirten Çalışkan, "Kent Konseyimiz gerçekten güzel projeler üretiyor. Bu projelerin hayata geçirilmesi noktasında Kent Konseyimize büyük destek sağlıyoruz" dedi.

Kent Konseyinin toplum yararına gerçekleştirdiği projeler konusunda geniş kapsamlı bilgi veren Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven de şunları kaydetti:

"Her alanda ve her anlamda daha temiz bir kent olma yolunda birçok projeyi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Okullarda, evlerde, mahallelerde yaptığımız sunumlarla projelerimizi kamuoyuna anlatarak, herkesin bu taşın altına elini koymasını sağlıyoruz. Bu noktada vatandaşlarımızın duyarlılığın artması adına imamlarımızın bulunduğu pozisyon oldukça önemli. Kuracak olduğumuz yeni bir çalışma grubunda imam-hatiplerimize yer vereceğiz."

Katılımcılarla karşılıklı görüş alıverişinde bulunululan toplantıda, imam-hatiplerden oluşan bir çalışma grubu kurulmasına karar verildi.

Anahtar Kelimeler:
KaramanKent Konseyi
Yorumlar