Kızılpınar Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı revize ediliyor

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine bağlı Kızılpınar Mahallesinde yeni park yapım ve mevcut parkların bakım onarım çalışmaları kapsamında bin 600 metrekare alana sahip Muhsin Yazıcıoğlu Parkı revize ediliyor.Kızılpınar Mahallesindeki...

banner491
Kızılpınar Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı revize ediliyor
banner567

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine bağlı Kızılpınar Mahallesinde yeni park yapım ve mevcut parkların bakım onarım çalışmaları kapsamında bin 600 metrekare alana sahip Muhsin Yazıcıoğlu Parkı revize ediliyor.

Kızılpınar Mahallesindeki Muhsin Yazıcıoğlu Parkında bakım onarım çalışmaları sürüyor. Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yaklaşık bin 600 metrekarelik alana sahip parkımızda yürüyüş ve bağlantı yollarının bordür taşı döşeme çalışmaları tamamlandı. Beton plak parke taş kaplama yürüyüş yolları yapıldı. Çocuk oyun alanı ve fitness alanı zemin çalışmaları tamamlandı” dedi.

Kısa zamanda kullanıma açılacak

Muhsin Yazıcıoğlu Parkında zemin çalışmaları tamamlanan çocuk oyun alanının kauçuk ile kaplanacağını ve yeni nesil oyun gruplarının monte edileceğini sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Ayrıca parkımız içinde 2 adet de fitness alanı oluşturduk. Önümüzdeki günlerde spor aletleri de monte edilecek. Aydınlatma çalışmalarının da tamamlanmasının ardından yeni bir görünüme kavuşacak olan parkımızı, en kısa zaman içinde Kızılpınar Mahallesi sakinlerimizin hizmetine açmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590