banner647

KOÜ’de çorba çeşmeleri akmaya başladı

İzmit Belediyesi’nin örnek projelerinden olan çorba çeşmeleri yeni eğitim döneminin başlamasıyla Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)’nde akmaya başladı.Üniversitenin tatile girmesiyle birlikte faaliyette olmayan Umuttepe yerleşkesindeki 2 adet çorba...

banner491
KOÜ’de çorba çeşmeleri akmaya başladı
banner567

İzmit Belediyesi’nin örnek projelerinden olan çorba çeşmeleri yeni eğitim döneminin başlamasıyla Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)’nde akmaya başladı.

Üniversitenin tatile girmesiyle birlikte faaliyette olmayan Umuttepe yerleşkesindeki 2 adet çorba çeşmesinin tekrar faaliyete geçirildiğini söyleyen yetkililer, “Hukuk Fakültesi önündeki çorba çeşmesinden sabahları, Kütüphane önündeki çeşmeden de akşamları öğrencilere ücretsiz olarak çorba servis ediliyor. Çorba çeşmelerinden öğrencilerin memnun olduklarını görmek bizleri de mutlu ediyor” dediler. Üniversite öğrencileri de çorba çeşmeleri için Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

İzmit’te 7 ayrı noktada çorba çeşmesi bulunduğu ve her çeşmeden günde ortalama bin kişiye çorba ikram edildiği kaydedildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590