banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

MESKİ personeli, yangın konusunda bilgilendirildi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ), kurum içi iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve düzenli şekilde yürütülmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.Bu kapsamda İnsan Kaynakları...

GENEL 15.01.2018, 15:44
27
MESKİ personeli, yangın konusunda bilgilendirildi
banner762

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ), kurum içi iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve düzenli şekilde yürütülmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ile Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından MESKİ personeline yönelik ‘Yangın Söndu¨rme ve Kurtarma Eğitimi ve Tatbikatı’ düzenlendi. Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı eğitmeni Abdurrahman Dönmez tarafından verilen eğitimde, binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelik gereği personelin olası yangın anında nasıl davranması gerektiği anlatılarak, konu hakkında bilinçlenmesi sağlandı. Yapılan bilgilendirmenin ardından uygulama yapılarak, yangın söndürme tatbikatı gerçekleştirildi. Yangın anında yangına doğru müdahaleyi göstermek için itfaiye çalışanlarının yaktığı ateşin nasıl söndürmesi gerektiği uygulamalı bir şekilde anlatıldı. Gerçekleştirilen tatbikat sonrası personele yangın söndürme eğitimi verilerek, tatbikat tamamlandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@