banner597

Mezitli Belediyesi’ne ’Sosyal Belediyecilik Ödülü’

Mezitli Belediyesi, Kent Radyonun düzenlemiş olduğu 20. yıl kutlamaları kapsamında sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalardan dolayı ödüle layık görüldü.Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Kent Radyonun gerçekleştirdiği...

banner491
Mezitli Belediyesi’ne ’Sosyal Belediyecilik Ödülü’
banner567

Mezitli Belediyesi, Kent Radyonun düzenlemiş olduğu 20. yıl kutlamaları kapsamında sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalardan dolayı ödüle layık görüldü.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Kent Radyonun gerçekleştirdiği 20. yıl kutlama ve ödül töreninde katıldı. Mezitli’nin kentleşmesine, tarihine, kültürüne, kadın girişimleri ve Down sendromlu gençlere yaptığı katkılardan dolayı ödüle layık görülen Başkan Tarhan’a, ödülünü MESİAD Başkanı Mehmet Deniz verdi.

Kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür eden Tarhan, "Belediye olarak tüm çalışmalarımızla her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İlçemizin kalkınması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Belediyecilik görevimizi icra ederken, halkımızın yararına olan projeler üretiyor, çevre ile uyumlu çalışmalar ortaya çıkartıyoruz. Bu ödülü bizlere güvenen ve inanan Mezitli halkı adına alıyorum” dedi.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601