Osmangazi Belediye Başkanı Dündar vatandaşlarla bayramlaştı

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Kurban Bayramı namazını Ulucami’de kıldıktan sonra vatandaşlarla bayramlaştı.Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte Kurban Bayramı namazını Ulucami’de eda eden Osmangazi Belediye...

banner491
Osmangazi Belediye Başkanı Dündar vatandaşlarla bayramlaştı
banner567

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Kurban Bayramı namazını Ulucami’de kıldıktan sonra vatandaşlarla bayramlaştı.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte Kurban Bayramı namazını Ulucami’de eda eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutladı. Bayram namazının ardından vatandaşlarla tek tek tokalaşarak bayramlaşan Dündar, özellikle çocuklarla yakından ilgilendi. Müslümanlar için bayramları bir arada geçirmenin verdiği mutluluğun ve huzurun tarif edilemez bir his olduğunu ifade eden Dündar, “Bayramlar birbirimizle kaynaşmaya vesile oluyor. Zaten bayramların ruhunda bu birlik ve beraberlik var. Tüm İslam aleminin mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum. Bu mutlu ve kutlu günümüzde hep birlikte bayram sevincini paylaşıyoruz. Allah bu birlikteliğimizi daim kılsın. Osmangazi Belediyesi olarak vatandaşlarımızın huzur içerisinde bir bayram geçirmelerini sağlamak adına ekiplerimiz bayram süresince görevlerinin başında olacak. Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park Bahçeler, Veterinerlik ve Zabıta Müdürlüğü’nden 300 kişilik ekibimiz, vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Ekiplerimiz, kurban kesimleri sırasında vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderecek” dedi.

Bayramlaşmanın ardından Osmangazi Belediyesi tarafından Ulucami avlusunda vatandaşlara lokum ikram edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590