Siirt’te eskiyen içme suyu hatları yenileniyor

Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü (SİSKİ) bünyesinde 2017 yılı hizmet programı kapsamında başlatılan içme suyu yenileme çalışmaları başladı.İçme suyu şebekelerindeki sorunların giderilmesi, vatandaşa temiz ve kesintisiz...

banner491
Siirt’te eskiyen içme suyu hatları yenileniyor
banner567

Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü (SİSKİ) bünyesinde 2017 yılı hizmet programı kapsamında başlatılan içme suyu yenileme çalışmaları başladı.

İçme suyu şebekelerindeki sorunların giderilmesi, vatandaşa temiz ve kesintisiz içme suyu sağlamak için Siirt genelinde çalışmalar sürdürülüyor. Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince, vatandaşların içme suyunda mağduriyet yaşamamaları için program dahilinde yenilemeler yapılıyor. Yenileme çalışması kapsamında Kooperatif Mahallesi 1741. Sokak bölgesindeki içme suyu hatlarını yeni borularla değiştiriyor. Çalışmalar hakkında SİSKİ Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl genelinde birçok bölgede içme suyu çalışması gerçekleştiriyoruz. Kooperatif Mahallesi bölgesi de bunlardan biri. Ekiplerimiz iş yerlerinin ve bölge halkının ihtiyacını karşılamakta zorlanan içme suyu hatlarını daha büyük çapta borularla değiştiriyor” denildi.

Açıklamada, SİSKİ Müdürlüğünün, şehrin muhtelif yerlerinde kanalizasyon ve içme suyu şebeke hattı gibi altyapı çalışmalarına devam ettiği belirtilerek, 2017 yılı içerisinde programa alınan bütün altyapı çalışmalarının devam edeceğini bildirildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590