banner647

Söke Belediyesi’nin hayvancılığa destek projesi devam ediyor

Söke Belediyesinin hayvancılığın gelişmesine katkıda bulunmak, yetiştiricileri bilgilendirmek ve desteklemek amacıyla başlattığı proje devem ediyor.Söke’nin kırsal mahallelerinde yürütülen projenin ikinci toplantısı Atburgazı mahallesinde...

banner491
Söke Belediyesi’nin hayvancılığa destek projesi devam ediyor
banner567

Söke Belediyesinin hayvancılığın gelişmesine katkıda bulunmak, yetiştiricileri bilgilendirmek ve desteklemek amacıyla başlattığı proje devem ediyor.

Söke’nin kırsal mahallelerinde yürütülen projenin ikinci toplantısı Atburgazı mahallesinde 26 kişinin katılımı ile gerçekleştirildi. Katılımcılara Sağlık İşleri Müdürü Barış Değer tarafından "İneklerde kızgınlık takibi ve suni tohumlama" konu başlıklı seminer verildi. Belediye Veteriner Hekimleri Zeki Yeşil ve Arif Eyiol’un da katıldığı seminer karşılıklı soru cevap şeklinde geçerken, toplantıda katılımcılara devletin hayvancılık için verdiği desteklerden de bahsedildi.

Belediye Başkanı Süleyman Toyran, "Bu ikinci toplantımıza da katılımın yüksek olması projenin devamı için bizleri daha çok mutlu ediyor, projemiz bilgilendirme seminerleriyle diğer mahallelerimizde de devam edecek" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590