banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

Tosya Kaymakamı Pişkin, Türkiye Gazetesi Temsilciliğini ziyaret etti

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Türkiye Gazetesi’nin Tosya Temsilcisi Muharrem Öz Ekmekçi’yi ziyaret etti.Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Türkiye Gazetesi Tosya Temsilcisi Muharrem Öz Ekmekçi’yi bürosunda ziyaret ederek çalışmalar hakkında...

GENEL 15.01.2018, 15:06
84
Tosya Kaymakamı Pişkin, Türkiye Gazetesi Temsilciliğini ziyaret etti
banner762

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Türkiye Gazetesi’nin Tosya Temsilcisi Muharrem Öz Ekmekçi’yi ziyaret etti.

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Türkiye Gazetesi Tosya Temsilcisi Muharrem Öz Ekmekçi’yi bürosunda ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Türkiye Gazetesi’nin yıllardır ilçede başarılı bir şekilde basın sektöründe hizmet verdiğini belirterek, “Tosya Temsilcisi arkadaşımız Muharrem Bey göreve başladığım ilk günlerde kaymakamlığımızı ziyaret ederek bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kendisine iade-i ziyarette bulunarak başarılar diledim” dedi.

Türkiye Gazetesi Tosya Temsilcisi Muharrem Öz Ekmekçi ise, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’in yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kaymakamımızın enerjisini, dinamizmini gıpta ve gururla takip ediyoruz. İlçeye geldiği 1 yıl gibi kısa bir süre içinde tüm vatandaşların sevgi ve saygısını kazanan kaymakam bu kısa süre içinde ilçeye bağlı 54 köyü ziyaret ederek adeta rekor kırdı. Basın olarak Kaymakam Pişkin’in yapmış olduğu bu başarılı çalışmaların her zaman destekçisi olacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 06 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@