banner647

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de toplandı

Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti.Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi başkanlığında yapılan toplantıya Tekirdağ...

banner491
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de toplandı
banner567

Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti.

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi başkanlığında yapılan toplantıya Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Ajans Yönetim Kurulu Toplantısı Genel Sekreter Mahmut Şahin’in gündemi arz etmesiyle başladı. Daha sonra Trakyalılar Vakfı’nın düzenleyeceği ‘Trakya Tanıtım Günleri’ etkinliği hakkında sunum yapıldı ve Edirne, Kırklareli YDO Hizmet Binalarının bahçe düzenlemesi ile devam eden inşaatları görüşüldü. Bir süredir gündemde olan Lojistik İhtisas OSB kurulması için ön çalışmanın yapılması konusunun ele alınmasından sonra 696 sayılı KHK ile taşeron personelin kadroya geçirilmesi hakkındaki maddeye geçildi. Dilek ve temennilerin iletilmesinin ardından toplantı sona erdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590