banner597

Umre sonrası Başkan Yılmaz’a ziyaret

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde ikamet eden roman vatandaşlar, umre dönüşü Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın öncülüğünde başlatılan proje kapsamında umreye giden...

banner491
Umre sonrası Başkan Yılmaz’a ziyaret
banner567

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde ikamet eden roman vatandaşlar, umre dönüşü Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın öncülüğünde başlatılan proje kapsamında umreye giden roman vatandaşlar, Başkan Yılmaz’ı ziyaret ederek hurma, zemzem suyu ve hediye takdiminde bulundular. Ziyaret sonrasında kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, "Umre ziyaretine giderek ibadetlerini yaptıktan sonra ilçeye dönen Roman kardeşlerimiz bizleri ziyarete geldiler Allah kabul etsin. Bu kardeşlerimizin bu kutsal topraklara gitmelerinde bir çok kişinin emeği oldu en başta Grup Başkanvekilimiz sayın Bülent Turan’ ben ve kardeşlerimiz buradan teşekkür ediyoruz . Bundan sonraki dönemlerde de bu tarz projelerimiz olacak amacımız bu tarz projelerimizi devam ettirmek” dedi.

Roman vatandaşlar, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile emeği geçenlere teşekkür ettiler.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner618

banner601

banner612

banner590