banner647

Vali Kalkancı İl Özel İdaresinin çalışmaları hakkında bilgi aldı

Kamu kurumlarının faaliyet ve çalışmalarını yakından takip etmek amacıyla yoğun olarak sürdürdüğü kurum ziyaretlerine İl Özel İdaresiyle devam eden Vali Nurullah Naci Kalkancı, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.İl Özel...

banner491
Vali Kalkancı İl Özel İdaresinin çalışmaları hakkında bilgi aldı
banner567

Kamu kurumlarının faaliyet ve çalışmalarını yakından takip etmek amacıyla yoğun olarak sürdürdüğü kurum ziyaretlerine İl Özel İdaresiyle devam eden Vali Nurullah Naci Kalkancı, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Özel İdaresine gelişinde Vali Kalkancı’yı İl Özel İdare Genel Sekreteri Avukat Sami Işık ve birim müdürleri karşıladı. Karşılama sonrası İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık ve birim müdürleriyle bir araya gelen Vali Nurullah Naci Kalkancı, İl Özel İdaresi tarafından 2017 yılında kırsal alanda yürütülen yol, içme suyu, alt ve üst yapı gibi yatırım çalışmalarıyla 2018 yılında köylere yönelik yapmayı planladıkları yatırım ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İl Özel İdaresi ve KÖYDES Projeleri kapsamında kırsal kesimde başta alt yapı olmak üzere çok önemli hizmetlerin hayata geçirildiğini söyleyen Vali Kalkancı, “Bu yatırımlarla, köylerimize yapılan hizmet kalitesinin çok önemli bir noktaya geldiğini görüyoruz. Amacımız kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımızın daha rahat yaşamasını sağlayarak, insanımızın hayat kalitesini günümüz şartlarına göre yükseltmektir. İl özel idaremiz ilimizin dağınık coğrafyasının en ucra köşelerine daha güzel hizmetleri ulaştırmanın çaba ve gayreti içerisindedir. Bu çabamız artarak devam edecektir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590