banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

Van’daki servis sürücüleri ile rehber personele eğitim verilecek

Van’da çalışan okul servis sürücüleri ile rehber personellerine verilecek eğitim öncesi bir toplantı düzenlendi.Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan 2017/29 sayılı genelge kapsamında okul servis sürücüleri ve okul taşıtları...

GENEL 15.01.2018, 15:34
46
Van’daki servis sürücüleri ile rehber personele eğitim verilecek
banner762

Van’da çalışan okul servis sürücüleri ile rehber personellerine verilecek eğitim öncesi bir toplantı düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan 2017/29 sayılı genelge kapsamında okul servis sürücüleri ve okul taşıtları rehber personel eğitimi ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir Yetkin başkanlığında bir toplantı yapıldı. Toplantıda halk eğitim merkezlerince yapılacak olan tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları ile okul servis sürücüleri ve rehber personellerine verilecek olan eğitimlerin planlanması konuları görüşüldü. Toplantıda Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İşbirliği Çalışmaları Yönergesi kapsamında resmi, özel kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşları arasında yapılacak olan işbirliği protokolleri ile ilgili uyulması gereken esaslar hakkında detaylı bilgi verildi.

Destekleme ve yetiştirme kursları kapsamında mezun öğrencilere yönelik açılan kurslar ve ikinci dönem açılacak olan kurslar ile ilgili takvim ve başvuru süreci hakkında da bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda, ayrıca İl Milli Eğitim Şube Müdürü Burhanettin Elçi tarafından katılımcılara örnek e-müfredat uygulamaları ile ilgili bilgilendirme çalışması da yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@