Vali Karahan’dan Kış Mevsiminde Ulaşım Sorunu Yaşanan Eğribel’de İnceleme

Giresun Valisi Hasan Karahan kış mevsiminde ulaşım sorunu yaşanan Eğribel Geçidi’nde ve yöredeki obalarda incelemelerde bulundu.Giresun’u İçanadolu Bölgesi’ne bağlayan Eğribel Geçidi’nde kış mevsiminde ulaşımın mümkün olduğunca...

banner491
Vali Karahan’dan Kış Mevsiminde Ulaşım Sorunu Yaşanan Eğribel’de İnceleme
banner567
Giresun Valisi Hasan Karahan kış mevsiminde ulaşım sorunu yaşanan Eğribel Geçidi’nde ve yöredeki obalarda incelemelerde bulundu.

Giresun’u İçanadolu Bölgesi’ne bağlayan Eğribel Geçidi’nde kış mevsiminde ulaşımın mümkün olduğunca aksamaması talimatı veren Vali Karahan yol çalışmalarını yerinde takip etti. İlk olarak Kümbet yaylasına çıkan Vali Karahan, Kümbet girişindeki kadınlar pazarına uğradı. Kadınlarla bir süre sohbet eden Vali Karahan, soğuk ve kara kışa meydan okuyarak ekmek parası peşinde koşan pazar sakinlerini kutladı ve bol kazançlar diledi.

Ardından Karayolları 104. Şube Şefliği Eğribel Bakımevi’nde kar temizleme çalışması yapan personelleri ziyaret eden Vali Karahan, çalışmaları yerinde izledi. Yolun trafiğe açık tutulması için kar mücadelesine canla başla devam eden personeli kutlayan Vali Karahan, başarılar diledi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535