Gözde Fotoğraf Stüdyosu Rotterdam'da Törenle Açıldı Foto Galeri: Gözde Fotoğraf Stüdyosu Rotterdam'da Törenle Açıldı

Rotterdam Zuid Beijerlandselaan Çarşısı'nda yapılan açılışa törenine, Feijenoord İlçe Belediye Başkan yardımcısı Deniz Çatıkkaş, Çarşı esnafı, İş insanları Siyam Kahrıman, Cemal Şimşek, Ercan Uyrum ile çok sayıda davetli katıldı.

HDV Rotterdam Laleli Camii Din Görevlisi Erdem Sevinçkan'ın yaptığı dua sonrası işyerinin açılış kurdelesini Feijenoord İlçe Belediye Başkan yardımcısı Deniz Çatıkkaş ile işyeri sahibi Mehmet Arslan birlikte kestiler.

 Kısa bir konuşma yapan Feijenoord İlçe Belediye Başkan yardımcısı Deniz Çatıkkaş,

"Rotterdam Beijerlandselaan Çarşısı'na yeni bir işyeri daha açıldı. Mehmet bey kardeşimizi kutluyoruz. Bu yeni işletmenin bölgeye canlılık getireceği ve çalışanlarına istihdam imkanı sağlayacağından şüphemiz yok. Kendilerine bol kazançlar diliyoruz." şeklinde konuştu.

Karaman'da 22 yıl ve Hollanda'da ise 13 yıl, toplam 35 yıldır bu mesleği icra eden “Gözde Foto&Video”  Fotoğraf stüdyosu sahibi Mehmet Arslan ise, "Uzun zamandır hayalim olan bir 'Farklı Konseptte Fotoğraf Stüdyosu' açma fikrimi bugün itibari ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Açılışımızı onurlandıran çok kıymetli konuklarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.  Rotterdam ve diğer kentlere farklı bir bakış ve anlayış ile hizmet etmek için yola çıktım. Bazı anlar vardır. O anları en güzel şekilde yakalamak istersiniz. Onu yıllarca saklarsınız. İşte biz o anları çekmek için varız.

2 katlı ve 450 m2 alanda özel hazırladığımız stüdyomuz, kız isteme törenleri, evlilik teklifleri, mevlit veya küçük etkinlikler için de kiraya verilmektedir. Dileyen kişiler, kendi fotoğrafçılarıyla da bu stüdyoyu kiralayabiliyor. Bu sayede, özel anlarını ölümsüzleştirmek isteyenler için ideal bir mekan. Yeni açtığımız bu konsept, Hollanda'da bir ilk. Burası hem bir buluşma noktası hem de özel anlarını ölümsüzleştirmek isteyenler için özel dizayn edilmiş stüdyo. Biyometrik, vesikalık fotoğraf, özel günlerinizde, düğün, sünnet, mezuniyet gibi çok özel anların stüdyo çekimleri, dış çekimleri itina ile ve profesyonelce yapmak için Rotterdam halkının hizmetinizde olacağız. Haftanın 7 günü çay ve kahvemizi içmeye stüdyomuza bekleriz. ” dedi.

 Açılışa katılan davetliler, bu güzel atmosferde keyifli anılar biriktirirken, fotoğraf stüdyolarında çektirdikleri fotoğraflarla bu anları ölümsüzleştirdiler. Gözde Foto&Video’nun açılışı, katılımcılar için unutulmaz anılarla dolu bir gün oldu. Kurdelenin kesilmesinin ardından davetliler stüdyoyu gezerken, çay ve ikramlar eşliğinde birbirleriyle sohbet etme imkanı buldular.

Haber: Mehmet Ali TOPÇU