Beddualarla hedefine ulaşamayan 'Gül'emeyen Adam' filminin başrol oyuncusu, film sonun da geçen 'Cast' bölümünü izlerken eminim gözyaşları içinde bu sefer film bitmesin diye dua ediyordur. 

Aslında çok bekledik. 'Gül'emeyen Adam' filminin Karaman'da vizyona girmesini. Reis-i Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından galası yapılan bu filmin Karaman'da da fragmanını izlemiş bulunuyoruz. Fragman diyorum çünkü bu sadece bir başlangıç olacaktır. Cumhurbaşkanımızı bu davada yalnız bırakanlara (kuzu postu giymiş düşmanlara, engel olma ve gizleme, bilgi sızdırma çabalarında olan memur, iş adamı, siyasetçi, yönetici ve ayakçılara) rağmen, Karaman Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne'nin bu konunun üzerine daha fazla bir hassasiyetle gideceğini ve gereken neyse yapacağına inancım sonsuzdur. 

Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Musa A’nın da neden kaçtığı, 3 aydır evine gelmediği de ayrı bir soru işareti. Hani siz masum suçsuzsunuz ya.. Öyleyse neden kaçma gereği duyuyorsunuz anlamıyorum. Yoksa canınızdan çok sevdiğiniz, uğruna kendinizi paraladığınız TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin adaletine mi güvenmiyorsunuz.

Önümüzdeki süreçte Karaman'da 'Paralel Yapı'nın finansmanlarının da haberlerini yapmak nasip olacak mı çok merak ediyorum.