banner464

Adliye Sarayı İnşaat İhalesi Gerçekleşiyor

Karaman Adliye Sarayı İnşaat İhalesi Gerçekleşiyor

Adliye Sarayı İnşaat İhalesi Gerçekleşiyor

Karaman Adliye Sarayı İnşaat İhalesi Gerçekleşiyor

07 Haziran 2013 Cuma 17:11
1061 Okunma
Adliye Sarayı İnşaat İhalesi Gerçekleşiyor
 Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün bu konu ile ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında;
“İlimizin her alanda gelişmesi ve altyapı eksikliklerinin giderilmesi için Karaman Milletvekilleri olarak çaba gösteriyor, Karamanımıza katkı verecek bütün projelere destek olmaya ve kaynak bulmaya çalışıyoruz.
 
Karaman il olduğu tarihten bugüne kadar adalet hizmetlerinin düzgün bir biçimde yürütüldüğü müstakil bir adliye binası olmamıştır. AK Parti olarak iktidara geldiğimizde adliyemiz farklı binalarda ve apartman dairelerinde hizmet veriyordu. Yaşanan bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için eski bir proje olan ve yarım kalan hükümet konağı binasını tamamlayıp bu binada yer alan Adliye Binasını hizmete açtık.

Ancak, gelecek yılları dikkate aldığımızda, adalet hizmetlerinin daha kaliteli ve verimli bir biçimde yürütülmesi için Karamanımızın müstakil ve modern bir adliye binasına ihtiyaç duyacağı düşüncesi ile Karaman Milletvekilleri olarak yaptığımız görüşmeler sonucunda yeni adliye binasının proje ihalesi tamamlandı.  

Projesi tamamlanan binanın inşaat ihalesi 09 Temmuz 2013 Salı günü gerçekleştirilecektir.

Hayırlı olmasını diliyor, Karamanımıza kazandırılmasında Sayın Adalet Bakanımız başta olmak üzere emeği geçen tüm yetkililere Karaman Halkı adına teşekkür ediyorum,” dedi. 
Son Güncelleme: 08.06.2013 11:42
Yorumlar