banner464

Ağustos Ayı Personel Toplantısı Yapıldı

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık başkanlığında 2015 yılı Ağustos ayı personel toplantısı gerçekleştirildi.

Ağustos Ayı Personel Toplantısı Yapıldı

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık başkanlığında 2015 yılı Ağustos ayı personel toplantısı gerçekleştirildi.

04 Ağustos 2015 Salı 12:48
1184 Okunma
Ağustos Ayı Personel Toplantısı Yapıldı
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen 2015 yılı Ağustos ayı personel toplantısına, kadrolu memurlar,gençlik liderleri, antrenörler, teknik personel ve hizmet alımı personelleri katıldı.

Spor İl Müdürü Kısacık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, 2015 yılında tamamlanması planlanan ve inşaatı başlayan spor tesisleri, daha iyi bir hizmet için ihtiyaç duyulan personelin niteliği, mevcut personelin performansı, hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar, ast-üst ilişkilerine dikkat edilmesi, kılık- kıyafet, mesai saatlerine uyulması ile tesis temizliğinin önemi gibi konular ele alındı.

2015 yılında spor faaliyetlerinin sadece merkezde gerçekleşmediğini de belirten Kısacık,” Artık ilçelerde de görevlendirdiğimiz antrenörlerimiz ile haftanın belirli günleri ilçelere giderek oradaki çocuklarımıza spor eğitimi veriliyor. Bu sayı ileriki zamanlarda antrenör sayımıza göre artacak. Gençlik Merkezlerimizde ise üye sayısı her geçen gün artıyor ve gençlerimiz artık daha bilinçli ve istekli bir şekilde Gençlik Merkezimizin faaliyetlerine katılıyor.Karaman’da faaliyete geçen yeni Gençlik Merkezimiz ile toplumdan dışlanmış, kötü alışkanlıklara müptela olan gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve topluma kazandırmak için projelerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Gençlik ve Spor personelinin bir bütün içerisinde olmaları gerektiğini ve Karaman’a daha büyük hizmetler vermek için çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Kısacık, tüm mesai arkadaşlarına olan güveninin tam olduğunu dile getirerek sözlerine son verdi.

Toplantı, görüş ve önerilerin dinlenmesinin ardından Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ın personele teşekkürlerinin ardından sona erdi.

Son Güncelleme: 04.08.2015 18:54
Yorumlar