banner464

Bu Bayram Unutulanı Seçin!

9. uluslararası kurban organizasyonuyla siz de unutulanı seçin

Bu Bayram Unutulanı Seçin!

9. uluslararası kurban organizasyonuyla siz de unutulanı seçin

29 Eylül 2014 Pazartesi 11:16
1848 Okunma
Bu Bayram Unutulanı Seçin!
Avustralya Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, düzenlediği 9. uluslararası kurban organizasyonuyla kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor.
Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Bu yılki organizasyonumuzda küçükbaş kurban bedeli 215 Avustralya Doları, büyükbaş hisse bedeli ise 230 Avustralya Doları, olarak belirlenmiştir ” denildi.

Kurban bağış ve vekâlet işlemleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sadece internet üzerinden gerçekleştiriliyor. www.mecvakfi.org sitesini ziyaret edenler, kurban organizasyonuyla ilgili detaylı bilgiler edinebiliyor ve kredi kartıyla kısa sürede kurban bağışında bulunabiliyorlar. İşlem sonucu alınan referans numarası, kayıt, vekâlet ve ödeme işleminin tamamlandığını göstermektedir. 

Avustralya merkezli faaliyetlerini sürdüren Mahmud Es’ad Coşan Vakfı, son 8 yıldır düzenlediği kurban organizasyonuyla Endonezya’daki yardıma muhtaç, günde 1 doların altında gelirle hayata tutunan gerçek ihtiyaç sahibi yüzbinlerce aileye yardım elini uzattı.

Detaylı bilgi ve kurban bağışı için www.mecvakfi.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Son Güncelleme: 29.09.2014 11:10
Yorumlar